Zprostředkování bez provize a s plnou osobní péčí

Nejlepší pomoc a prodej díky mojí osobní péči. Ideální pro toho, kdo nechce běžnou realitku.

Zprostředkování bez provize a s plnou osobní péčí

Nejčastěji po mně klienti chtějí pomoc s prodejem v kompletním rozsahu zprostředkování. Nemůžu z kapacitních důvodů přijmout každý případ, počet je limitovaný právě mojí osobní péčí, ale u těch, které takto pomáhám prodat, mám neobvykle vysokou úspěšnost prodeje. Věnuji se totiž prodeji osobně, s plným nasazením a s maximální péčí o prodej i potřeby klienta. 

Odměnu za úspěšný prodej hradí kupující, služba je tedy pro prodávajícího zdarma. Důležitou součástí férového přístupu je i férová výše odměny za zprostředkování. Proto držím svoje ceny na nízké, přívětivé úrovni, v porovnání s běžnými realitkami. Snažím se totiž nemovitost prodat ve prospěch majitele co nejlépe a kupujícího příliš nezatěžovat náklady zprostředkování. Tato moje filozofie "štíhlosti" a efektivity má znatelný dopad do lepší úspěšnosti prodeje. 

Proč si vybrat Zprostředkování bez provize se mnou:

 • 1
  Poskytuji osobní péči kvalifikovaného odborníka, komplexně
 • 2
  Mám vysokou úspěšnost prodeje
 • 3
  Náklady (odměnu z prodej) hradí kupující, i tak jsou na nízké, férové úrovni

Pro srovnání, stejné problematika u běžných realitek

 • 1
  Pracovníci běžných realitek si vás často "přehazují", jejich odpovědnost je rozmlžená, řada informací se správně nepředá a ztratí se, a zejména je tam značné riziko nekompetentního makléře
 • 2
  Většina běžných realitek vezme jakoukoli příležitost, s tím, že se prostě buď prodá, nebo ne, výsledkem je úspěšnost prodeje kolem 50 %. To pak trápí hlavně majitele
 • 3
  Provizi u běžné realitky standardně hradí prodávající, a je poměrně vysoká. Snižuje to prodejnost a vytváří tlak na snížení prodejní ceny.

Kontaktujte mě pro další info

Zprostředkování bez provize Petr Štěrba