Osobní konzultace zdarma

Vysvětlím postavení Vaší nemovitosti na trhu, srovnám jednotlivé možnosti, výhody, nevýhody i rizika různých přístupů a nabídnu řešení možného prodeje vztažené ke konkrétnímu případu - tedy k prodeji Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě pro další info nebo konzultaci zdarma.

Kontaktujte mě

Každá nemovitost je jiná a každá nemovitost i její majitel vyžadují specifický přístup.

Obecné informace a rady, jako jsou třeba články na tomto webu, jsou určitě dobrá věc, ale praxe mi ukázala, že přímá komunikace se vstřícným člověkem, který věcem rozumí, je velkým přínosem. Specifická situace a detaily rozhodují, každá rada je situačně podmíněná, nutný je i určitý odstup či nadhled.

Často se mi podaří již při prvním kontaktu se zájemcem vyhmátnout to podstatné, co výrazně pomůže prodeji a co jako majitel nemusíte na první pohled vidět. Mám zkušenosti ze stovek realizovaných případů a dokážu pomoci i s řešením situací, kdy se prodej nedaří, ať už prodáváte momentálně sami nebo s pomocí realitní kanceláře.

Za důležité považuji také schopnost naslouchat a být vnímavý vůči svému protějšku, protože každý člověk je v jedinečné situaci a pro nalezení nejlepšího přístupu k řešení to může být důležité.