Asistovaný prodej

Prodej nemovitosti s obdobně jako u realitních kanceláří, ale s menšími náklady.

Asistovaný prodej je ekonomická a každému dostupná alternativa klasického zprostředkování

Služba pro lidi, kteří nechtějí prodávat s realitkami nebo by si to nemohli dovolit kvůli výši jejich provize, nebo kteří prostě nemají realitky rádi.

Můj Asistovaný prodej se zaměřuje na činnosti, které mají pro výsledek prodeje tu největší hodnotu. Vždy se snažím dosáhnout co nejlepšího přínosu pro majitele oproti nákladům . V některých případech může prohlídku se zájemcem, který přichází poprvé, udělat po poučení sám majitel.

Odměna je až po úspěšném prodeji, a to je moje další motivace. Výše odměny je od 1,5% (typicky byty Praha, domy Praha a okolí) z dosažené prodejní ceny, podle konkrétního případu.

Můžete si vyzkoušet dva měsíce bez písemné smlouvy a pak se rozhodnout, zda pokračovat.

 

Při Asistovaném prodeje provedu zejména:

 • 1
  Stanovím tržní cenu (odhad) a prodejnost.
 • 2
  Navrhnu optimální prodejní plán a nejlepší prodejní marketing, šitý na míru vaší nemovitosti včetně reklamy & pořídím kvalitní fotodokumentaci.
 • 3
  Zajistím inzerci na důležitých realitních portálech jako jsou sreality.cz, reality.cz, reality.idnes.cz a na mnoha dalších účinných placených místech na webu. Poradím a pomohu Vám také s přípravou na prohlídku.
 • 4
  Prověřuji zájemce o koupi, posuzuji jejich schopnosti nemovitost zaplatit a jejich celkovou připravenost ke koupi. Jednám se zájemci o koupi a vyjednávám o nejlepších podmínkách kupní smlouvy.
 • 5
  Předkládám návrhy smluvního zajištění. Projednávám návrh smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvy, nebo smlouvy o převodu družstevního podílu či úschovní smlouvy. Připravuji návrh na vklad do katastru nemovitostí a hlídám průběh řízení o povolení vkladu vlastnického práva do katastru nemovitost. Zabývám se včasným uvolněním peněz z úschovy ve prospěch majitele.
 • 6
  Komunikuji s klientem - tedy s vámi, informuji vás, zabývám se vašimi problémy a řeším je, dokud není vše úspěšně dotaženo do konce.

Kontaktujte mě telef.  nebo níže pro další info