Asistovaný prodej

Prodej nemovitosti s obdobně jako u realitních kanceláří, ale s menšími náklady.

Asistovaný prodej je ekonomická a každému dostupná alternativa klasického zprostředkování, s cílem co nejlépe a bezpečně nemovitost prodat. 

Služba Asistovaný prodej se zaměřuje na ty prvky zprostředkování, které mají pro prodávajícího největší hodnotu. Cílem je dosáhnout co nejlepšího poměru přínosu pro majitele oproti nákladům na službu. V některých případech to znamená zejména to, že prohlídky mohou být se zájemcem, který přichází poprvé, provedeny samotným poučeným majitelem.

Odměna je až v návaznosti na úspěšný prodeji, a to je moje další motivace k úspěšnému dotažení z mojí strany. Výše odměny je v závislosti na konkrétním případu, v rozmezí 1% - 2% z prodejní ceny, zároveň ale nejméně 25 tis. Kč.

Služba pokrývá i okruh zájemců, kteří nechtějí prodávat s realitkami  nebo by si to nemohli dovolit kvůli výši jejich provize.

V rámci Asistovaného prodeje poskytuji zejména tyto služby:

 • 1
  Stanovím tržní cenu (odhad) a prodejnost.
 • 2
  Navrhnu optimální prodejní plán a nejlepší prodejní marketing včetně reklamy & pořídím kvalitní fotodokumentaci.
 • 3
  Zajistím inzerci na důležitých realitních portálech jako jsou sreality.cz, reality.cz, reality.idnes.cz a na mnoha dalších účinných placených místech na webu. Poradím a pomohu Vám také s přípravou na prohlídku.
 • 4
  Prověřuji zájemce o koupi, posuzuji jejich schopnosti nemovitost zaplatit a jejich celkovou připravenost ke koupi. Jednám se zájemci o koupi a vyjednávám o nejlepších podmínkách kupní smlouvy.
 • 5
  Předkládám návrhy smluvního zajištění. Projednávám návrh smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvy, nebo smlouvy o převodu družstevního podílu či úschovní smlouvy. Připravuji návrh na vklad do katastru nemovitostí a hlídám průběh řízení o povolení vkladu vlastnického práva do katastru nemovitost. Zabývám se včasným uvolněním peněz z úschovy ve prospěch majitele.
 • 6
  Komunikuji s klientem - tedy s vámi, informuji vás, zabývám se vašimi problémy a řeším je, dokud není vše úspěšně dotaženo do konce.

Kontaktujte mě pro další info